Rüyada fiziksel acı hissetmek

Rüyada fiziksel acı hissetmek rahat nefes almaya başlayacağına, hane içinde bir takım zorluklara düşeceğine, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine, rahat edileceğine, aydınlığa çıkılacağına, çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına, helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına, bir sebeple iş hayatını çok kötü etkileyecek ve yüklü miktarda zarara yol açacak bir sorun yaşanacağına, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine rivayet eder.

Rüyada fiziksel acı hissetmek gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle tartışma riskiniz var.

Rüyada fiziksel acı hissetmek uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, iş hayatında başarılı olmaya alamet eder.

Rüyada fiziksel engelli görmek çok iyi yerlere geleceğine ve çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada fiziksel acı iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına inanılır.

Rüyada fiziksel acı hissedilir mi hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına, hayatın tadına varacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments