Rüyada gelinliğin kana bulanması

Rüyada gelinliğin kana bulanması şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, ne kadar daralsa da, morali bozulsa da, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına, ondan manevi anlamda zarar göreceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, çeşitli projeler ortaya koyacağına, çok üzüntülü ve stresli günlerin yaşanacağına, evlendikten sonra çok mutlu olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada gelinliğin kana bulanması gördüyseniz:

  • Belli bir düzenleme, anlaşma veya ilişki artık size daha fazla hizmet etmiyorsa uzaklaşmayı düşünebilirsiniz.

Rüyada gelinliğin kana bulanması rakiplerin orada burada çeşitli yalanlar söyleyeceklerine, bu yalanların ardından aile içine nifak tohumları ekileceğine ve üzüntü duyulacağına, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada plastik şişeden kana kana su içmek çok sıkıntılı ve çok zor döneme gireceğine, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kana kana zemzem içmek yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına, sıkıntılarının zamanla geçeceğine işarettir.

Rüyada kana kana rakı içmek bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, çok büyük kısmetler kazanacağına yorulur.

Rüyada kana kana içki içmek bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine ve bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına inanılır.

Rüyada kana kana buzlu su içmek başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, yolunun açılacağına inanılır.

Rüyada kana kana su içip doymamak hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine işarettir.

Rüyada hortumdan kana kana su içmek yanlış işlere girileceğine, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments