Rüyada gemilerin arasında yüzmek

Rüyada gemilerin arasında yüzmek kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, uzun bir süre yalnız kalmak isteyeceğine, sorunlarını teker teker aşacağına, elinin bolluğa kavuşacağına bu sayede çektiği zahmetin biteceğine, yeni projelere atılacağına, kendisi ile gururlanacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada gemilerin arasında yüzmek gördüyseniz:

  • Tepki vermeye değil, olayları yatıştırmaya odaklanmalısınız.

Rüyada gemilerin arasında yüzmek yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına inanılır.

Rüyada gemilerin karaya vurması yeni malların alınacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, gelirinin düşeceğine ve rızkının azalacağına delalettir.

Rüyada gemilerin batması her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına, alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına işarettir.

Rüyada gemilerin uçtuğunu görmek kısmetin yaşanacak olan kötü bir olay yüzünden tamamen kapanacağına, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine inanılır.

Rüyada gemilerin çarpışması dertlerinin dermanını bulacağına bu sayede kendisini daha iyi, dinamik, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, verilen sözlerin yerine getirilmesi sırasında hiç hesapta olmayan problemlerle karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada gemilerin yandığını görmek eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine, yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada gemilerin yanması büyük bir karar verileceğine, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine delalet eder.

Rüyada gemilerin çarpıştığını görmek fakirin de gittikçe daha yoksul hale geleceğine, sorunların çabucak halledileceğine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments