Rüyada gerçekte hapiste olan birinin çıktığını görmek

Rüyada gerçekte hapiste olan birinin çıktığını görmek rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ihanet dolu bir işe girileceğine, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, elde avuçta bulunan paralar ile girilen işte meslek açısından çok üst noktalara gelineceğine, zorluklarını aşacağına, yeni bir araca sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada gerçekte hapiste olan birinin çıktığını gördüyseniz:

 • Özel hayatınızda veya kendinizde yapacağınız değişiklikler ruhen size iyi gelebilir.

Rüyada gerçekte hapiste olan birinin çıktığını görmek sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, eğer iş için seyahat edilecekse gidilen yerde netice alınamayacağına delalet eder.

Rüyada hapiste olan birinin çiktiğini görmek sorumlulukların azalacağına, ruhsal olarak etkileneceğine işaret etmektedir.

Rüyada hapiste olan birinin dışarı çıktığını görmek yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, kendisini üzecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli durumlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada hapiste olan birinin hapisten çıktığını görmek sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, hatalı yollara sapılacağına, işlerin günden güne kötüleşeceğine rivayet eder.

Rüyada hapiste olan kardeşinin çıktığını görmek konferans ve seminerlere katılacağına, günlerinin güzelleşeceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına delalettir.

Rüyada hapiste olan arkadaşının çıktığını görmek yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada gerçekte hapiste olan birini görmek ele geçen kazancın allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, kardeşleri ile girdiği bir işte yalnız başına bırakılacağına yorulmaktadır.

Rüyada hapiste olan eşinin çıktığını görmek hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, geçmişten gelen arkadaşlıkların taçlanacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

20 yorum “Rüyada gerçekte hapiste olan birinin çıktığını görmek

 1. Esımın ıstınaf kagıdı gelıyodu tam acıp okuyacakken ruzgar cıkıp kagıdı ucurdu xorla yakaladım kagıtta tahlıye olacagı yazıyordu yorumlarsanız sevınırım

  • Allâme der ki,
   Bu rüya kısmete, güce ve işe yorulur. Rüya tabirine göre tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına; sosyal ilişkilerinin daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine; şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine alamet eder.

 2. Benim oğlum ceza evinde 4yildir ve ben onu rüyamda gördüm oğlun tahliye oluyor ben bağırarak agliyarak seviniyorum rüyam hayra çıksın annami ne öğrene bilirmiyim tesekurler

  • Allâme der ki,
   Bu rüya insana, kudrete ve olaylara tabir olunur. Rüya alimlerine göre başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine; kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına; olaylar karşısında hiçbir zaman fevri davranmayacağına işarettir.

  • Allâme der ki,
   Rüyanız uzlaşmaya, şansa ve makama delalet eder. Rüya alimlerine göre arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına; etrafının kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına; iş yerinde istediği makama terfi edileceğine alamettir.

 3. Babam şuan hapiste. Rüyada onun bizi arayıp.yarin çıkıyorum kahvaltıya yetişirim.diyor bizde çok seviniyoruz . Yorumlar mısınız

  • Allâme der ki,
   Rüyanız neşeye, atılan adıma ve faydalara delalet eder. Rüya tabirine göre keyfinin, huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine; attığı her adımın kendisine hayır getireceğine; destekçilerinden alınan yardımların onun için güç olacağına ve zorlukları aşmada büyük faydasının dokunacağına yorulur.

 4. Cezaevindeki oğlum izinli olarak çıkmış bize sürpriz yapıyor tasadufen karşılaşıyoruz oğlum sürprizle karışıma çıkıyor izinli çıkmış bizlerle sürpriz ypiyor

  • Allâme der ki,
   Bu rüya işyerine, ağız tadına ve özürlere delalettir. Rüya alimlerine göre hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine; bir akrabası ile aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine; özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına alamet eder.

 5. Gerçekte ceza evinde olan babamın ceza evinden çıktığını eve geldiğini gördüm tedirğin, korkmuş, panik bir haldeydi üstelik bu rüyayı iki üç kez gördüm mutsuzda görünüyordu

  • Allâme der ki,
   Rüyanız dosta, maneviyata ve akrabaya delalettir. Rüya yorumuna göre sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına; yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına; dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine delalet eder.

 6. 3 yıldır oğlum ceza evinde rüyamda oğlum çıkmış oğlumla sarsıyoruz ben ağlıyorum sevincten

  • Allâme der ki,
   Bu rüya mutluluğa, berekete ve başarıya alamet eder. Rüya alimlerine göre aile içinde de mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacak olayların vuku bulacağına; elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına; zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine rivayet eder.

 7. Ruyada eşimin ceza evinden çıktığını gördüm ve başka kadınlarla beni aldattığını ogrendim

  • Allâme der ki,
   Bu rüya hayırlara, ağız tadına ve amaçlara alamettir. Rüya tabirine göre hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına; eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına; amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı bulacağına yorulmalıdır.

 8. Eşim cezaevinde ruyada da onun çıkıp eve geldigini gördüm ve geldiği gün çok yağmur yağıyordu

  • Allâme der ki,
   Rüyanız yeniliğe, tasarrufa ve gelişmelere rivayet eder. Rüya tabirine göre hayatta yeni ve güzel bir yol çizileceğine; hayırlı bir iş nedeniyle tasarrufa gitmesi gerekeceğine; hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına yorulur.

  • Allâme der ki,
   Bu rüya azmetmeye, haklara ve hayallere rivayet eder. Rüya alimlerine göre sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına; başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine; hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.