Rüyada giysi bulmak

Rüyada giysi bulmak rızkının çoğalacağına, o kişilerden güzel sözler duyulacağına, yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, hayatının belli bir rutine oturacağına, mevki makam sahibi olunacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, tartışmaların araya giren insanlar sayesinde çözüme kavuşacağına, rızkın genişleyeceğine, ticaretinin açılacağına ve günlerinin güzelleşeceğine, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada giysi bulmak gördüyseniz:

  • Romantik bir bağlantı ya da görüşme beklenmedik fırsatlara neden olabilir veya arkasından gitmek isteyeceğiniz şeylerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada giysi görmek kaderinin yüzüne güleceğine, hayatının kolaylaşacağına, kazancının allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına ve maddi ve manevi olarak çok rahat bir duruma geleceğine delalettir.

Rüyada sarı giysi iyikalpli ve anlayışlı bir kişi ile evlilik yapılacağına, kardeşleri ile girdiği bir işte yalnız başına bırakılacağına tabir olunur.

Rüyada altın giysi yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, büyük sorunlar yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine delalettir.

Rüyada bol giysi giymek bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine inanılır.

Rüyada giysi kesmek aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine tabir olunur.

Rüyada giysi yakmak geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına, anne babayla tatsızlık yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada giysi yerleştirmek rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, rızkının genişleyeceğine ve çok daha kolay bir hayatının olacağına işarettir.

Rüyada giysi aramak sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments