Rüyada göbek salata

Rüyada göbek salata çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, o arkadaşından büyük yardımlar alacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, elde bulunan bazı taşınmazların elden çıkartılacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine alamet eder.

Rüyada göbek salata gördüyseniz:

  • Belli kişilerin doğruluğu sorgulanabilir ya da iniş çıkışlı durumlar söz konusu olabilir.

Rüyada göbek çıkması işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, alınan onca önleme ve verilen onca çabaya rağmen çok zor durumlara düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada göbek toplamak ona sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına, daha sonra karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına inanılır.

Rüyada göbek yapmak biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, ailesinin de koyacağı sermaye ile kendi iş yerini açacağına alamet etmektedir.

Rüyada kocaman göbek sıkıntıya düşeceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada göbek kesmek ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada göbek ameliyatı yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, sorunların ve dertlerin biteceğine rivayet eder.

Rüyada göbek sıkmak en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının da artacağına delalet eder.

Rüyada göbek kordonu başarısının azalacağına, özellikle kişinin daha çok kazanç elde etmesiyle alım gücünü yükselterek, ailesini de mutlu edeceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.