Rüyada gökten şişe yağması

Rüyada gökten şişe yağması böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, dargınların ve kırgınların barışacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, fikirlerinin can bulacağına, muradına ereceğine, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına delalettir.

Rüyada gökten şişe yağması gördüyseniz:

  • Duygusal açıdan bazı karışıklıklar yaşayabilirsiniz.

Rüyada gökten şişe yağması insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, kinin ve düşmanlığın giderileceğine, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine delalettir.

Rüyada şişe şişe su görmek günden güne daha artan başarılar kazanacağına, hayırlı bir terfi alınacağına alamet eder.

Rüyada şişe şişe su içmek hayatına olumsuz etkilerde bulunan kişilerden aklını kullanarak uzak duracağına, sizi kaygılandıran şeylerin aslında farazi olduğuna delalet eder.

Rüyada şişe şişe süt görmek problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada boş pet şişe bir sebeple çok zor ve sıkıntı verici durumlara düşeceğine, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada şişe hayal edilen şeylere kavuşulacağına, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına işaret eder.

Rüyada şişe yıkamak dünya malına kavuşulacağına, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir şişe su içmek kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, muradınıza ereceğinize delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments