Rüyada görülen kara böcek

Rüyada görülen kara böcek dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, yeni işlere ve projelere gireceğine ve çok başarılı olacağına, hasta kişilerin eskisi gibi sıhhatlerinin iyi olacağına, çok iyi sonuçlar vereceğine, büyük fırsatların kapısını açacağına, iyi bir patron olacağına, zorluklarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada görülen kara böcek gördüyseniz:

  • Karşı tarafı ikna edebileceğinizden ya da yatıştırabileceğinizden eminseniz, konuşabilirsiniz.

Rüyada görülen kara böcek kişiye kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada görülen kara duman aydınlık günlerin gittikçe uzaklaşacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına işaret eder.

Rüyada görülen kara sinek kazancının eksilmeyeceğine ve sürekli artacağına, elinin bollaşacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada görülen kara balık düşmanların önlerinin açılacağına, kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada görülen kara yılan kötü günlerinde veya sıkıntılarında gözünü kapatıp bu insanlara rahatlıkla güvenerek hareket edeceğine, eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine delalet eder.

Rüyada kara kaşlı kara gözlü erkek bebek görmek ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, gözyaşının kuruyacağına alamet eder.

Rüyada kara kedi ve kara köpek görmek her kararlarında onların arkasında olacağına, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kara kara adamlar görmek derin bir nefes alacağına, aksiliklerin baş göstereceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments