Rüyada kara kedi ve kara köpek görmek

Rüyada kara kedi ve kara köpek görmek daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, toplumda itibar ve takdir toplanacağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına alamet eder.

Rüyada kara kedi ve kara köpek gördüyseniz:

  • Birilerinin ihmali veya aptallığı yüzünden önem verdiğiniz bir konu toptan yıkılabilir.

Rüyada kara kedi ve kara köpek görmek maddi ve manevi zarara uğranacağına, işlerin büyük bir açmaza gireceğine, dertlerin kısa zamanda biteceğine işarettir.

Rüyada kara kaşlı kara gözlü erkek bebek görmek maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına delalettir.

Rüyada kara kedi yakmak zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine inanılır.

Rüyada kara kedi saldırması kimseye haksızlık etmeyeceğine, yalan söylemeyeceğine, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, imkânlarının azalacağına, geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada kara kedi okşamak rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, nefsine yenileceğine delalettir.

Rüyada kara kedi aramak elindeki kazancı ya da zenginilği iş için kullanacağına, borçlarının da kapanacağına tabir olunur.

Rüyada kara kedi pişirmek yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada eve kara kedi girmesi herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, kendi işini kuracağına, maddi olarak çok rahat edeceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments