Rüyada gözlük çalınması

Rüyada gözlük çalınması çok kötü durumlara düşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına, dualarının kabul olacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, zor bir işe girileceğine, sorunların, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, çok zor durumlardan bu sayede kurtulacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına alamet etmektedir.

Rüyada gözlük çalınması gördüyseniz:

  • Başkalarının hataları yüzünden zor durumda kalabilirsiniz, kayıp yaşamamak için ön tedbir almakta fayda var.

Rüyada gözlük üstüne gözlük takmak istenilenlere ulaşmakta güçlük çekilmeyeceğine, yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına inanılır.

Rüyada gözlük fırlatmak güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine yorulur.

Rüyada kahverengi gözlük geçim kaygısı duymayacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve uzun zamandan beri istenen arabaya sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada gözlük düşmesi yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada gözlük bulamamak uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada gözlük çalınması aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine yorulur.

Rüyada gözlük saklamak sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına delalet etmektedir.

Rüyada gözlük toplamak onların önüne geçeceğine, şöhretli biri olunacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.