Rüyada gözlük bulamamak

Rüyada gözlük bulamamak iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, güleceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, bu sayede iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, hayatının güllük gülistanlık olacağına, maceralara atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada gözlük bulamamak gördüyseniz:

  • Ani kararlar bedeller ödetebilir.

Rüyada gözlük üstüne gözlük takmak uzun zamandan beri kötü gibi duran sağlık durumunun aksine çok güçlü olduğuna, rüya sahibinin, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına işaret etmektedir.

Rüyada cam gözlük görmek maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine, zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada gözlük çalınması sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına ve hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine yorulmaktadır.

Rüyada gözlük bulamamak zaferler kazanacağına, onların bir adım önüne geçeceğine, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada gözlük düşmesi karamsarlıktan ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların da son bulacağına, sıkıntılarını bir köşeye atacağına inanılır.

Rüyada gözlük diyanet size başarı getirecek adımlar atmanıza, konforunu ve rahatını yitireceğine tabir olunur.

Rüyada gözlük yaptırmak üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına yorulur.

Rüyada kahverengi gözlük yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, ticaret adamı (kadını) olacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments