Rüyada gözünden kan görmek

Rüyada gözünden kan görmek uykusunda ne kadar bel ağrısı çekerse o kadar rahatlayacağına, rızkın gittikçe azalacağına, yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine, yaşamındaki engellerin kalkacağına, vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine, parasız ve işsiz kalacağına, geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, sevilen insanlarla araya mesafelerin, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, elindeki işi rayına oturtacağına alamet etmektedir.

Rüyada gözünden kan gördüyseniz:

  • Kendinize güven eksikliğinizden kaynaklanan bir yalnızlık korkunuz var.

Rüyada gözünden süt gelmesi vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, kudret ve hidayet sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sağ gözünden kan gelmesi yeni işlere girişileceğine ve günbegün işlerinin bereketinin artacağına, övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada gözünden çöp çıkarmak üzüntülerinden ve sorunlarından ötürü daha büyük bir kayba uğrayan rüya sahibinin atacağı yanlış adımlar yüzünden iş hayatında çok büyük bir sorun yaşayacağına, kazancının her gün daha fazla artacağına inanılır.

Rüyada gözünden kan damlamak kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine, el birliği ile bu maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına delalet eder.

Rüyada gözünden arı çıkması ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada gözünden kan görmek rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına delalet eder.

Rüyada gözünden bir şey çıkarmak sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine delalettir.

Rüyada gözünden yaralanmak maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments