Rüyada güzel sularda yüzmek

Rüyada güzel sularda yüzmek aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, evindeki huzurun, anlayışın, sevginin, saygının ve iletişimin bozulacağına, yükseleceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine işaret eder.

Rüyada güzel sularda yüzmek gördüyseniz:

  • Planlarda değişikliğe gidilmesi gerekebilir.

Rüyada güzel sularda yüzmek etrafındaki insanlardan destek görmeyeceğine, insanlara her türlü yardımı yapacağına işarettir.

Rüyada sularda yürümek tabiri caizse derin bir oh çekeceğine, hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada şifalı sularda yüzmek yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bulanık sularda yürümek neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine mal mülk sahibi olunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada sularda yüzmek hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına, hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine delalet eder.

Rüyada sığ sularda yüzmek düşmana karşı mahcup olmayacağına, suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine delalet eder.

Rüyada bulanık sularda yüzmek aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına, sıkıntılarının ve borçlarının da çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada berrak sularda yürümek işinde büyük başarılar alacağına, her zaman hayırlı işler yapacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments