Rüyada hamile birine araba çarpması

Rüyada hamile birine araba çarpması kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, husumetlerin başgöstereceğine, çevresinde yaşanan ve kendisinin o ana kadar farkında olmadığı bir takım şeylerin ayyuka çıkacağına, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine, kişinin gaflet ve delalete düşeceğine delalettir.

Rüyada hamile birine araba çarpması gördüyseniz:

  • Daha dikkatli düşünmek gerekiyor.

Rüyada hamile birine araba çarpması kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine delalettir.

Rüyada hamile birine sarılmak ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına, planlarını, gelecekle ilgili projelerini, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada hamile birine görmek dikkatsiz davranışlar yüzünden sevilen bir kimseyi incitecek olan rüya sahibinin sonradan pişman olacağı bir duruma kendisini sürükleyeceğine, ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına yorulur.

Rüyada hamile birine nar vermek aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına, uzun sohbetler edeceğine işaret eder.

Rüyada hamile birine dokunmak mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, kazancın günden güne artacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine tabir olunur.

Rüyada hamile birine yer vermek ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine ve bu yüzden insanlara olan güvenin sarsılacağına, sevip saydığı bir birey olunacağına inanılır.

Rüyada hamile birine süt vermek başarı üstüne başarı kazanacağı işlere gireceğine, kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına delalettir.

Rüyada birine araba satmak yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, düşkün kimselerin yardımına koşacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments