Rüyada hasta bebeği kucağına almak

Rüyada hasta bebeği kucağına almak işlerinin kısa zamanda açılacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, makamının artacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, ailesine daha çok zaman ayıracağı gibi, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına, insanların takdirini toplayacak hayırlı işler yapmasına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına, hasret çekenlerin kavuşacağına delalettir.

Rüyada hasta bebeği kucağına almak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız inişli çıkışlı durumlar gösteriyor.

Rüyada hasta bebeği kucağına almak kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine, bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına işarettir.

Rüyada bir bebeği kucağına almak tartışmalı durumlara düşüleceğine, dertlerin başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağlayan bebeği kucağına almak zararlı olabilecek bir işin dikkat edilmesi sayesinde büyük başarı getireceğine ve birçok kişinin ekmek yiyeceği bir kazanç kapısının temellerinin atılacağına, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına inanılır.

Rüyada bebeği birinin kucağına vermek herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine yorulmaktadır.

Rüyada bebeği kucağına alıp sevmek hayali kurulan bir şeye el birliği ile ulaşılacağına, girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada erkek bebegi kucagina almak görmek neşesine kavuşacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerden göreceği ihanet yüzünden kahrolacağına rivayet eder.

Rüyada yeni doğmuş bebeği kucağına almak içini açmaya karar vereceğine, ancak bu riskin bertaraf edilmesi sayesinde işten büyük kazanç elde edileceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeni doğmuş erkek bebeği kucağına almak aralarında istenmeyen olayların başgöstereceğine, çok büyük zararlara uğrayacağına, bu zararlardan ötürü kendisini çok büyük bir boşlukta göreceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments