Rüyada hasta güvercin

Rüyada hasta güvercin sahip olunan şartlardan memnuniyet duymadığı için sinirli ve agresif bir tavır içinde olacağına, yeni arkadaşlıklar kuracağına, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına, ancak hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına, müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine, maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, bu durumun hem kişinin kendisini hem etrafındaki insanları çok kötü etkileyeceğine, moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına, büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına, ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada hasta güvercin gördüyseniz:

  • Başta iş ilişkilerinizi çok iyi yönetmeniz gerekiyor.

Rüyada hasta olan birinin hasta olduğunu görmek arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, doğru yatırımlar yapacağına, ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine delalettir.

Rüyada hasta birini hasta görmek dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine, herkesi kendi gibi zannedeceğine fakat bu konuda yanıldığını anlayacağı zaman çoktan pişman olmuş olacağına alamet etmektedir.

Rüyada hasta birinin tekrar hasta olduğunu görmek ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, müjdeli haberler ve beklenmedik teklifler alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hasta olan birini hasta görmek eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, herhangi bir sağlık sorunu çekmeyeceğine inanılır.

Rüyada hasta olmayan birini hasta görmek yeni bir işe gireceğine, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına işaret eder.

Rüyada hasta birinin hasta olduğunu görmek sevap işlemek için uğraşacağına, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada hasta birini daha hasta görmek sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına, büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada hasta anneyi hasta görmek işlerin ters gideceğine, anne baba ile ters düşüleceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments