Rüyada hasta birini hasta görmek

Rüyada hasta birini hasta görmek yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine, kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, sonunda her şey düzene girdi ve kötüler yenildi denildiği bir sırada daha büyük zorluklarla yüzleşileceğine, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, haksızlık ve nankörlük göreceğine, kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine, güzelliklere rast gelineceğine,vicdanlı, akıllı, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada hasta birini hasta gördüyseniz:

  • Bazı şeyleri denemeye kalkmadan kendi kendinize konuşmanızın bir faydası olmayabilir.

Rüyada hasta birini hasta görmek büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine, büyük sorunlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada hasta olan birini hasta görmek bir sebeple rüya sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, çok büyük üzüntü yaşayacağına, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hasta olmayan birini hasta görmek hastalıklarının biteceğine, hayalkırıklıklarının giderileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hasta birini daha hasta görmek endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, düşman malından yemeye işaret etmektedir.

Rüyada hasta olan birinin hasta olduğunu görmek anne baba duaları alınacağına, bereketin ve verimin olacağına işarettir.

Rüyada hasta birinin tekrar hasta olduğunu görmek arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine, rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada çok hasta birini iyi görmek emeğinden hayır göreceğine, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hasta birini iyi görmek ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, bu sıkıntılar yüzünden aile içerisinde sevgi saygı gibi duyguların kalmayacağına, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments