Rüyada hırsızı polise şikayet etmek

Rüyada hırsızı polise şikayet etmek kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, gözü karalığı sayesinde de birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına, ilerleyeceğine, yükseleceğine, onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, lüksünün ve konforunun da baki olacağına, sorunlarını unutacağına, yanlışının da çevresinde deyim yerindeyse yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hırsızı polise şikayet etmek gördüyseniz:

  • Nasıl davranacağınızı bulmak veya plan yapmak konusunda başkalarından destek ya da cevap bekliyor olabilirsiniz.

Rüyada hırsızı polise şikayet etmek de rahatının yerine geleceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına delalet eder.

Rüyada polise şikayet edilmek bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, iş hayatında kendisi ile uğraşan düşmanları olacağına işaret eder.

Rüyada hırsızı şikayet etmek üzüntülerin son bulacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada polise şikayet etmek daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada polise birini şikayet etmek aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, rızkın günden güne genişleyeceğine, herhangi bir isteğinizden vazgeçmenize işaret eder.

Rüyada birini polise şikayet etmek sevinç ve sürura, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi polise şikayet etmek beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına, daha sonra da bunun meyvelerini toplayacağına inanılır.

Rüyada biri tarafından polise şikayet edilmek sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments