Rüyada idrar tahlili vermek

Rüyada idrar tahlili vermek üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine, elinin bollaşacağına, rahat edeceğine, yaptığı işten çıkarılacağına, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, sağlık sorunları yaşanacağına, ailesine daha çok zaman ayıracağı gibi, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada idrar tahlili vermek gördüyseniz:

  • Bazı konularda insanların işinize karışmasını ya da itirazlarla karşılaşmak istemiyorsanız sır saklamayı bilmeniz gerekiyor.

Rüyada kan ve idrar tahlili yaptırmak rüyayı gören kişinin hanesine büyük bir bereket getireceğine, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine delalet eder.

Rüyada idrar tahlili vermek büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada idrar tahlili yapmak uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, duymadığı sözleri duyacağına ve hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine delalettir.

Rüyada idrar tahlili yaptırmak başarıları ile konuşulacağına, hayatındaki engellerin ve aksiliklerin de ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada hastanede idrar tahlili yaptırmak geçiminin de hergeçen gün çok daha zor hale geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına delalettir.

Rüyada idrar tahlili görmek çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine, hem mal ve para kaybedeceğine inanılır.

Rüyada idrar tahlili yaptırmak ne demek tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine delalet eder.

Rüyada hamilelik tahlili işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments