Rüyada idrara basmak ne demek

Rüyada idrara basmak ne demek rüya sahibinin güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine, konforunun ve lüksünün de çoğalacağına, umutsuzluğa düşeceğine, ağlayacağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, yardım severliği sayesinde elinden geleni yapacağına, evlatlarından hayır bulacağına ve ailesinin genişleyeceğine, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına tabir olunur.

Rüyada idrara basmak ne demek gördüyseniz:

  • Beklenilmedik durumlar nedeniyle kayıplar ya da olumsuzluklar söz konusu olabilir.

Rüyada idrara basmak ne demek yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, rüyayı gören kişi için her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada idrara basmak muradın gerçekleşeceğine, çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine işarettir.

Rüyada idrara yapmak başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına inanılır.

Rüyada idrara çıkmak işlerinin kötüleşeceğine, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küçük idrara sıkışmak eşlerin ayrılacağına, uzak bir akrabanın acı haberinin alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada idrara dokunmak maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, buradan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada sık idrara çıkmak hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sık sık idrara çıkmak umutsuz olacağına, onu cesaretlendireceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.