Rüyada inek kuyruğu görmek

Rüyada inek kuyruğu görmek kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, duygusal olarak çok kötü olabileceğine ve çok üzüntü duyacağına, kısmetlerinin çoğalacağına, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, neşesinin, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına, kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına, işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine işarettir.

Rüyada inek kuyruğu gördüyseniz:

  • O nedenle çok fazla sorgulamamanızda fayda var.

Rüyada inek kuyruğu görmek kendi ailesi ile de arasının açılacağına, kafasının boşalacağına işaret eder.

Rüyada kuyruğu kopmuş inek görmek çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına, yokluğun ve geçim sıkıntısının baş göstereceğine işaret eder.

Rüyada kopmuş inek kuyruğu görmek ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine, kendisine hayır getirecek kararlar alacağına delalet etmektedir.

Rüyada inek ve inek boku görmek bankada önemli oranda parasının, birden fazla evinin ve arabasının ayrıca kendisine bolluk, bereket, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, çok güzel günler görüleceğine ve en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına delalettir.

Rüyada akrep kuyruğu yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine işarettir.

Rüyada balığın kuyruğu karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, daha kolay bir hayata kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada pide kuyruğu kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine işarettir.

Rüyada uçak kuyruğu attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine, boş kuruntularla uğraşacağına, gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments