Rüyada iri horoz görmek

Rüyada iri horoz görmek çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, maddi olarak iyi giden bir işin bir anda kesintiye uğrayacağına, sorunların artacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine, daha dingin, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, büyük mutluluklar yaşayacağına, mali olarak çok güçlü hale geleceğine, malını ve parasını sağlama alacağına, sorunlarının tamamen biteceğine ve dert ettiği tüm problemlerin ve olayların hayra çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada iri horoz gördüyseniz:

  • Geçmişten tanıdığınız kişilerle ilgili konulara takılıp kalmanın bir yararı olmayabilir.

Rüyada horoz avlamak ayrılık yaşanacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada horoz sevmek verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine yorulur.

Rüyada horoz dövüştürmek hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına yorulmaktadır.

Rüyada horoz emzirmek işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada horoz gagalaması elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına işarettir.

Rüyada iri horoz görmek çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, çok büyük zararlar edeceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına, arkadaşlarıyla da görüşmediği gibi, sosyal hayatını da askıya alacağına rivayet eder.

Rüyada horoz kaybetmek yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine, işinin gücünün hep rast gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada horoz ölmesi yeni yerler göreceğine, büyük çaba sarfedeceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments