Rüyada ıslanmış kağıt para görmek

Rüyada ıslanmış kağıt para görmek karşılıklı olarak ayrılıkların yaşanacağına, böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına, iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzeltmeye çalışacağına, kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, ticarette şansının yaver gideceğine, önünün açık olacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada ıslanmış kağıt para gördüyseniz:

  • Maddi konularda sezgileriniz artıyor.

Rüyada ıslanmış kağıt para görmek arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, sıkıntılarını atacağına, hafifleyeceğine, ertelenen bir tatile çıkılacağına delalet eder.

Rüyada ıslanmış kağıt görmek hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine, ruhsal olarak büyük bir sorunla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada ıslanmış para alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, rahat erileceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, güç ve kudret kazanacağına, iyi bir kariyer edineceğine yorulur.

Rüyada hem kağıt para hemde bozuk para görmek sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada kağıt para alıp bozuk para vermek kişinin mevcut işinde ortağı varsa ayrılacaklarına ve maddi anlamda çöküş yaşamakla beraber stresli günler geçireceğine, kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına işaret eder.

Rüyada kağıt para verip bozuk para almak elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına, kazanca kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada bozuk para kağıt para görmek nedir dünya mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada bozuk para ve kağıt para görmek endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, kötü günler için daima kenarda para tutacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cemile

Hayırlı sabahlar rüyamda kızımla bir yolda yürürken yolda bir adet elli bir adet yüz lira bulup alıyorum kızım anne sahte paraya benziyor diyor bende elime alınca ıslak mış diyorum senin için alıyorum diyorum kızıma

Cemile

Rabbim razı olsun