Rüyada kadın doktor görmek

Rüyada kadın doktor görmek hafifleyeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına, alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, hasret çekenlerin birleşeceğine, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, işinden ve parasından olacağına, allah ve kuran aşkı ile yanıp tutuşacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kadın doktor gördüyseniz:

  • Sizi zayıf duruma düşürebilecek değişikliklere izin vermemelisiniz.

Rüyada kadın doktor görmek parasız ve işsiz kalacağına, geçim derdine düşeceğine, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada hamile kadın doktor görmek aşının da çoğalacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada doktor olmayan birini doktor görmek uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada doktor kadın sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, maddi ve manevi olarak sorun yaşayacağına, kazancının günden güne azalacağına, işlerinin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden zarar edeceğine, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, yazgısının güzelleşeceğine tabir olunur.

Rüyada doktor olmayan birini doktor olarak görmek yeni planlar yapacağına, çok başarılı adımlar atacağına, bu adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kadın doktor iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, hem insanların sevgisini ve saygısını kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada doktor kadın görmek stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına, bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, bu atılımların kendisini çok sıkıntılı durumlardan kurtaracağına ve büyük bir değişim geçireceği bir döneme gireceğine inanılır.

Rüyada beyaz önlüklü kadın doktor görmek rüya sahibinin allah katında muhterem biri olduğuna, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments