Rüyada kadınken erkek olmak

Rüyada kadınken erkek olmak maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, kurulu düzeninin olacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, ettiği duaların allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada kadınken erkek olmak gördüyseniz:

  • İlk adımı atan siz olursanız durumunuzu garanti altına alabilirsiniz.

Rüyada kadınken erkek olmak mutlu olunacağına, sıkıntıların allah’ın izni ile son bulacağına alamet eder.

Rüyada kadınken erkek organı olduğunu görmek işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kadınken erkek olduğunu görmek zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, herkesin şaşırtılacağına rivayet eder.

Rüyada erkek kardeşinin erkek çocuğu olduğunu görmek atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine ve gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, hasretliklerin bir araya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek erkek kardeş görmek bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına tabir olunur.

Rüyada erkek çocuğu olmayan birinin erkek çocuğu olduğunu görmek bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına ve bir gün gurbete gitmesi gerekirse bunu kabul etmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada erkek ile erkek ilişkiye girmek allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına, üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada erkek erkek bebek görmek kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments