Rüyada kafasına işenmesi

Rüyada kafasına işenmesi çözüm için karar verme aşamasında ikilemde kalacağına, iyi geçineceğine, sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, kişinin tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, ticaretinin ilerleyeceğine, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, önemli kişi haline geleceğine ve toplumda itibar sahibi ve önde gelen kişiler arasında yer alacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, ancak bu adımları ve yapılacak çalışmalar sonunda kazanılacak başarıyı ve kazancı kıskanan bir kişi tarafından işlerinin bozulmaya çalışıldığına, bu yüzden çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kafasına işenmesi gördüyseniz:

  • Seçtiğiniz yol veya yöntem çevreniz ya da çevrenizle ilişkilerinizi etkileyebilir.

Rüyada kafasına işenmesi güzelliklere rast gelineceğine, işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına rivayet eder.

Rüyada kafasına su dökülmesi parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, eline güzel fırsatların geçeceğine rivayet eder.

Rüyada kafasına taş yemek sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına yorulmaktadır.

Rüyada kafasına taş attılar beklentilerinin yerine geleceğine, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, sevdiği kişilerle arasının açılacağına, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine rivayet eder.

Rüyada kafasına güvercin konması hayatının yolunda gideceğine, uzun sohbetler edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada adamın kafasına taş atmak farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, değişik, eğlenceli ortamlara gireceğine inanılır.

Rüyada kafasına bit düştüğünü görmek iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına, çok daha iyi bir konuma geleceğine, kar sağlayacağı işlere gireceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin kafasına su dökmek hak yolunu tutacağına, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments