Rüyada kamu binasının yıkıldığını görmek

Rüyada kamu binasının yıkıldığını görmek birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine, istenmeyen olayların olacağına, haksızlığa uğranacağına, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, bir sebeple bazı sorunlarla muhatap olacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına, ancak daha sonra çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kamu binasının yıkıldığını gördüyseniz:

  • Eğlenceli veya karlı olma ihtimali yüksek yeni bağlantılar, iş birlikleri ya da ilişkiler sizi bekliyor.

Rüyada kamu binasının yıkıldığını görmek işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine ve sorunlarından çok yakın zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, iş ile ilgili problemlerden ötürü çok büyük zorluklar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada komşunun binasının yıkıldığını görmek keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, kişinin her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada belediye binasının yıkıldığını görmek bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, çok kötü günler yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına delalettir.

Rüyada hastane binasının yıkıldığını görmek sorunların bu sayede çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ortadan kalkacağına, iyi geçineceğine ve hep afiyette kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir başkasının binasının yıkıldığını görmek endişelerin ve korkuların geçeceğine ve iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına, dargınların barışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada okul binasının yıkıldığını görmek çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada devlet binasının yıkıldığını görmek sıkıntılarının sorunlarının biteceğine, varolan sorunlarının sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi binasının yıkıldığını görmek elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments