Rüyada kapı önünü süpürmek

Rüyada kapı önünü süpürmek sıkıntılarının kısa süreceğine, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına, iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına, sıkıntıya ve zahmete düşeceğine bunun için de bir kurtuluş ya da çıkış yolu aramak zorunda kalacağına, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, yaşanacak hastalıklara ve diğer sorunlara birlikte göğüs gereceklerine ve aşk dolu olan kalplerinin bir ömür boyu sadece birbirleri için atacağına, eğer bu durum başarılı olursa rüya sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına ve çok büyük bir huzura erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kapı önünü süpürmek gördüyseniz:

  • Hayatınız mutlu bir şekilde değişebilir.

Rüyada kapı önünü görmek karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kapı önünü süpürmek ailesi içinde büyük tartışmalar ve fikir ayrılıklarının olacağına, sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada komşunun kapı önünü süpürmek sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, yeni bir işe gireceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına böylece ümitlerini, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine delalettir.

Rüyada kapı önünü kalabalık görmek aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, yeni sorunların çıkmasını ve çok kötü sonuçlar doğurmasını engelleyeceğine işarettir.

Rüyada kapı önünü süpürmek görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının kapı önünü yıkamak işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, hayırlı olarak başlayan işlerin çok sıkıntı yaratacak kadar kötü bir duruma döneceğine yorulur.

Rüyada kapı önünü temizlemek aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada kapı önünü silmek ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments