Rüyada kara çarşaf görmek diyadinnet

Rüyada kara çarşaf görmek diyadinnet kısa zaman içinde hem eşinin, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, allah’ın kendisine atlatamayacağı dertler, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, insanlar arasında barışın sağlanacağına, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, bu kişi ile yeni işlerin peşinde koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, meşakkate düşeceğine, geçim sorunuyla karşılaşacağına, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına ve çok uzun sürmeyecek bir işten yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, işlerinin hızlanacağına delalettir.

Rüyada kara çarşaf görmek diyadinnet gördüyseniz:

  • Bir çok konuda gereksiz endişelendiğinizi anlayarak ferahlayabilirsiniz.

Rüyada kara çarşaf giymek görmek emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kara çarşaf kadın görmek enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine, eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada kara çarşaf görmek diyadinnet aile bireyleri ile hiç yoktan yere tartışma yaşayacağına, evine bereket geleceğine ve bahtının açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kara çarşaf giyen birini görmek aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına, kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine işarettir.

Rüyada kara çarşaf giymiş erkek görmek sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zorlukların aşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin kara çarşaf giymesi bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına rivayet eder.

Rüyada tanıdık birinin kara çarşaf giydiğini görmek kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş birinin kara çarşaf giymesi iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına, bir sebeple cimriliği ile çevresinin dikkatini çekeceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments