Rüyada kara kitap görmek

Rüyada kara kitap görmek bolluk içinde yaşanacağına, başarılı işlere imza atılacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine ve büyük mutluluklar yaşayacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, başarılarının devamlı olacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, yorulduğu ve kaybettikleriyle kalacağına, uzun yıllar boyunca konuşulacağına, girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, haksızlığa uğranacağına tabir olunur.

Rüyada kara kitap gördüyseniz:

  • Uzlaşmaya açık olmayan bir durumda duygularınızla hareket etmeniz, bir arkadaşlığınıza, aileyi ilgilendiren bir konuya ya da ilerlediğiniz bir alana zarar verebilecek konuşmalara neden olabilir.

Rüyada kara kitap görmek neşesinin, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına, yeni bir ortama gireceğine yorulur.

Rüyada kara kaplı kitap görmek parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına delalet etmektedir.

Rüyada kara kaşlı kara gözlü erkek bebek görmek başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine işarettir.

Rüyada kara kedi ve kara köpek görmek zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada kara kara adamlar görmek yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına alamet eder.

Rüyada kitap göndermek üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, eski enerjisini bulacağına delalet eder.

Rüyada kitap öpmek hayat içinde çok rahat edeceğine, dilediği gibi yaşayacağına, koşulların her geçen gün düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kitap silmek kısmetinin ve şansının da her zaman açık olacağına, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına, maddi zarara gireceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments