Rüyada karanlık bir yerde korkmak

Rüyada karanlık bir yerde korkmak dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, başarılı bir kişi olunacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına, ömür boyu başarılı olacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, işlerinin açılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük başarılara imza atacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına, önemli işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karanlık bir yerde korkmak gördüyseniz:

  • Yeni ümitlere bağlanabilir, yeni tecrübeler edinebilirsiniz.

Rüyada karanlık yerde uyumak maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine yorulur.

Rüyada karanlık yerde olmak kurulu düzeninin olacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine ve refah içinde yaşanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karanlık bir yerde oturmak keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, rüyayı gören kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine rivayet eder.

Rüyada karanlık bir yerde korkmak hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine yorulur.

Rüyada kendini karanlık yerde görmek kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, çok büyük ses getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada karanlık bir yerde abdest almak işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, kötü günler yaşayacağına, ailesi içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada karanlık bir yerde ışık görmek kişinin işlerinin de sağlığının da iyi olacağına, sevap işlemek için uğraşacağına işarettir.

Rüyada karanlık yerde birini görmek kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine, büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments