Rüyada karda yüksekten kaymak

Rüyada karda yüksekten kaymak borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine, deyim yerindeyse elinin dönmez olacağına, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına, mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, gelirinin çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada karda yüksekten kaymak gördüyseniz:

  • Aile içi tartışmaların dışında kalmanızda fayda var.

Rüyada karda yüksekten kaymak endişelerin yerini mutluluğun alacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, aile hayatında da çok büyük mutluluklar yaşayacağına işarettir.

Rüyada karda donmak sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, rüya sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına delalet eder.

Rüyada karda maç yapmak zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına delalet eder.

Rüyada karda saplanmak hayırlı bir yuva kuracağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına işarettir.

Rüyada karda ata binmek çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, kişinin tek başına başladığı işinde giderek pek çok kişiye de maaş verecek düzeye geleceğine delalet eder.

Rüyada karda zıplamak evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada karda kaçmak yeni bir sayfa açacağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine inanılır.

Rüyada karda batmak pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, rüya sahibinin şansının açılacağına ve yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments