Rüyada kavga ettiğini duymak

Rüyada kavga ettiğini duymak iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına, fenalıkta bulunmaya, dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, üzüleceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına yorulur.

Rüyada kavga ettiğini duymak gördüyseniz:

  • Evinizde tadilat, dekorasyon, ev arkadaşı bulma, evi yenileme, restorasyon v.b işlerle uğraşabilir veya taşınabilirsiniz.

Rüyada kavga ettiğini duymak üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kardeşlerinin kavga ettiğini görmek yapılan çalışmaların heba olacağına, ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine delalet eder.

Rüyada bir kişinin kavga ettiğini görmek ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına rivayet eder.

Rüyada topluluğun kavga ettiğini görmek çok büyük kazançlar elde edileceğine, gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada kocayla kavga ettiğini görmek rüya sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine, başına türlü belalar geleceğine ve çok zor durumlar atlatmak zorunda kalacağına işarettir.

Rüyada çocuğunun kavga ettiğini görmek bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada iki gencin kavga ettiğini görmek çok zor durumlara düşeceğine ve elinde avucunda olan malı elinden çıkarmak zorunda kalacağına, iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kavga ettiğini görmek islami İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments