Rüyada kaya parçasının düştüğünü görmek

Rüyada kaya parçasının düştüğünü görmek işinde profesyonel kimse olacağına, bu sayede hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, sorunlarının daha büyük bir hal alacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, kısmetinin kapanacağına ve geçim sıkıntısına düşeceğine, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine tabir olunur.

Rüyada kaya parçasının düştüğünü gördüyseniz:

  • Aramanız veya dikkatli bakmanız bulmanızı sağlayabilir.

Rüyada kaya parçasının düştüğünü görmek herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına, kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada gökten büyük kaya düştüğünü görmek bolluğa, berekete, güce ve kuvvete, sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, rüyayı gören kişinin kendi işine sahip olacağına, yeni bir ev alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, işlerin yoluna gireceğine alamet eder.

Rüyada uçurumdan kaya düştüğünü görmek birikmiş parasının olacağına, haklılığının anlaşılacağına ve hakkı olanın kendisine teslim edileceğine rivayet eder.

Rüyada arabanın bir parçasının çalınması hayatı ile bazı kararlar vereceğine, aralarından su sızmayacağına rivayet eder.

Rüyada kaya düştüğünü görmek yaşamına yeni bir yön vereceğine, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına rivayet eder.

Rüyada üzerine kaya düştüğünü görmek yolunun açılacağına, ekonomik durumunun düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada büyük kaya düştüğünü görmek hep içinde şüphelerin ve sıkıntıların kalacağına bunun da kendisini huzursuz edeceğine, şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına ve eşler ya da sevgililer arasına kırgınlık ve uzun bir ayrılık süreci gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada arabanın bir parçasının kırılması elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments