Rüyada kaynananın altın kolye vermesi

Rüyada kaynananın altın kolye vermesi kendini doğru yolu bulmaya vereceğine, çok yoğun çalışacağına, sağlık sorunun kalmayacağına, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, kişinin hatalarını tekrarlamamak için her zaman çok dikkatli davranacağına, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, rahat bir hayat yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kaynananın altın kolye vermesi gördüyseniz:

 • Üzerinizdeki Astrolojik etkiler masraflarınızdaki ani artışı gösteriyorlar.

Rüyada kaynananın altın kolye vermesi elinde bulunan mal ve mülkün kısa sürede yapacağı işler sayesinde daha da artacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına alamet eder.

Rüyada kaynananın altın kolye takması tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine rivayet eder.

Rüyada altın yüzük altın kolye görmek ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada altın bilezik ve altın kolye görmek kötülüklerden uzak olacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kaynananın altın yüzük takması kafa karışıklığından sıyrılacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada kaynananın sana altın vermesi zorlukların yakın zaman içinde biteceğine, sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kaynananın altın bilezik takması mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, maddi açıdan büyük bir zarara uğranacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaynananın geline altın takması üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

4 yorum “Rüyada kaynananın altın kolye vermesi

  • Allâme der ki,
   Bu rüya düşünmeye, atılan adıma ve yardıma yorulmalıdır. Rüya yorumuna göre aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına; diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına; sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına işarettir.

 1. Bir tanıdığımı iki gün önce kayınvalidesi vefat etti. Rüyasında, daha önce kayınvalidesiyle birlikte aldıkları altın kolyeyi ;kayınvalidesinin daha önceden ölmüş olan eşinin isminin yazıldığı bir kartona astığını görüyor. Teşekkür

  • Allâme der ki,
   Bu rüya değerlere, kazanmaya ve atılan adıma alamettir. Rüya alimlerine göre eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine; kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına; sıkıntıların ve sorunların çözümü için çeşitli adımlar atacağına delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.