Rüyada kedi tavuk görmek

Rüyada kedi tavuk görmek zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, büyük bir başarının elde edileceğine, uzun bir süre bu hastalıkla savaşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, ferahlayacağına, istenen herşeye kavuşulacağına, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine işarettir.

Rüyada kedi tavuk gördüyseniz:

  • Size yabancı gelen her konuda kısa bir süre sonra bilgi edinebilirsiniz.

Rüyada kedi tavuk görmek çok büyük bir rahatlığa ereceğine, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada kedi ve tavuk görmek yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine, moralinin ve sağlığının da bozulacağına alamet eder.

Rüyada tavuk yiyen kedi görmek yaşamının yoluna gireceğine, ihtiyacı olan çarelerin, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, sıkıntılı bir dönem geçirdikten sonra daha büyük zorluklar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kedi ile tavuk görmek hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, üzüntü veren bir durumun iyice araştırılıp çözüme kavuşturulacağına işaret eder.

Rüyada civciv tavuk ve kedi görmek kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına ancak daha sonra daha başarılı hamleler yaparak bu durumu tersine çevireceğine, aile hayatının bozulacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz tavuk ve kedi görmek mutluluğunun ve iyi halinin de bozulacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kedi köpek tavuk görmek eğer müdahale edilmezse ya da kendisine engel olunmazsa çok daha kötü şeyler yaşayıp büyük acılar içinde kalacağına, iyi ruh halinin bozulacağına işaret eder.

Rüyada tavuk ve tavuk yumurtası görmek yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına ve yapacağı bir seyahatten kötü bir haberle döneceğine, zarar verici olaylar yaşanacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.