Rüyada kedi ve yavru kedi görmek

Rüyada kedi ve yavru kedi görmek problemlerin çözüme kavuşacağına, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, endişelerin sona ereceğine, kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine, kendini her konuda geliştireceğine ve hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına, özel hayatında mutlu olup, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine, iş konusunda kısmetin açılacağına ve üzüntü duyulan bir durumdan ötürü yaşanan tartışmaların biteceğine, zahmetli bir işin altından kalkılacağına işarettir.

Rüyada kedi ve yavru kedi gördüyseniz:

  • Kendinizde veya özel yaşamınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada kedi ve yavru kedi görmek kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine, işlerden yana başarılar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada yavru kedi ve büyük kedi görmek çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada anne kedi ve yavru kedi görmek hiç beklenmedik şeyler yapacağına, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına delalettir.

Rüyada yavru kedi kedi görmek üzüleceğine, insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine ve bu nedenle içine kapanarak sessiz ve mutsuz günler yaşayacağına, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kedi yavru kedi görmek sağlıkla ilgili olarak yaşanacak bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, işlerini çok kazançlı bir şekilde gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada yavru kedi gör kısmetlerinin her daim açık olacağına, aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına inanılır.

Rüyada gri yavru kedi ters giden olayların düzeleceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada anne ve yavru kedi isteklerini yerine getireceğine, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments