Rüyada kedinin güvercin yediğini görmek

Rüyada kedinin güvercin yediğini görmek kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, iş dünyasında sahip olunan ünün lekeleneceğine, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine ve kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, sevdiği insanlarla arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine, arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, bu durumun da kendisini ferahlatacağına, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, işlerin çok iyi bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada kedinin güvercin yediğini gördüyseniz:

  • Evinize veya sevdiğiz kişilerle ilişkilerinizle ilgili geliştirici aktivitelere odaklanmanızda fayda var.

Rüyada kedinin güvercin yediğini görmek güzel günlerin yaklaştığına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine delalettir.

Rüyada kedinin güvercin avlaması istediği zaman yeni işler kurabileceğine, makbul olmayan işler yapacağına işarettir.

Rüyada güvercin yediğini görmek çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kedinin bal yediğini görmek işlerin ters gideceğine ve çok büyük sorunlar yaşanacağına, namaz kılacağına delalet eder.

Rüyada kedinin domates yediğini görmek uğradığı zararın telafi edileceğine ve büyük başarılar kazanacağına, bir koyduğu işten üç alacağına, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine delalettir.

Rüyada bir kedinin yavrusunu yediğini görmek hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine alamet eder.

Rüyada kedinin kuşu yediğini görmek karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kedinin yumurta yediğini görmek işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine, hayırlı olarak girdiği işlerin zarar vereceğine, aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.