Rüyada kendi çocuğunu suya düştüğünü görmek

Rüyada kendi çocuğunu suya düştüğünü görmek huzurunu ve ağız tadını yitireceğine, duyduğu endişenin iki kat artacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, daha güçlü hale geleceğine, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada kendi çocuğunu suya düştüğünü gördüyseniz:

  • Faydası kalmamış iş, iş birliği veya planları rafa kaldırmakta fayda var.

Rüyada kendi çocuğunu suya düştüğünü görmek yaşadığı darlığın son bulacağına, bir işe soyunacağına işarettir.

Rüyada çocuğunu suya düştüğünü görmek girilen yolda zarar edileceğine, zor günlerin biteceğine, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına rivayet eder.

Rüyada kendi çocuğunu düştüğünü görmek sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına, maddi ve manevi olarak destek göreceğine inanılır.

Rüyada kendi çocuğunun suya düştüğünü görmek aile büyüklerinden birinin sağlık sorunlarından ötürü koşturulacağına, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendi kızının suya düştüğünü görmek rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına, kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına tabir olunur.

Rüyada kendi çocuğunu yüksekten düştüğünü görmek sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına, yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada suya düşen çocuğunu kurtarmak iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, bir sorun bitmeden üstüne diğerinin geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada annesinin suya düştüğünü görmek verilen bütün emeklerin heba olacağına, maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments