Rüyada kendi oğlunu uyurken görmek

Rüyada kendi oğlunu uyurken görmek huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına, ibadete ağırlık verileceğine, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, eşiyle bazı konularda ters düşeceğine, yaptıklarından ötürü ceza almaları için elinden gelen herşeyi yapmaya hazır olduğuna ve artık herhangi bir şekilde bu kişilerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına tabir olunur.

Rüyada kendi oğlunu uyurken gördüyseniz:

  • Genelde olayların gelişiminde kendinize hakim olabiliyorsunuz.

Rüyada kendi oğlunu uyurken görmek cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına delalettir.

Rüyada oğlunu uyurken görmek geçmişini arkada bırakacağına, artık eskisi gibi sıcakkanlı davranmayacağına ve aralarındaki iyi duyguların neredeyse biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş oğlunu uyurken görmek uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına işaret eder.

Rüyada büyük oğlunu uyurken görmek ticaretinin hızlanacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kapanmış olan kapıların allah’ın izni ile açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi oğlunu dövmek işine ve ailesine dört elle sarılacağına, sevineceğine, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına delalet eder.

Rüyada kendi oğlunu öpmek hastalıkların şifa bulacağına ve çok uzun bir süredir devam eden kötü olayların artık sona ereceğine, işlerinin yaver gideceğine ve kazancının çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada kendi oğlunu görmek üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi büyük oğlunu görmek duyduğu üzüntülerin son bulacağına, çok büyük ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına ve ileride yaşanacak çok daha kötü olayların önüne geçerek çok daha zorlaşmasını engelleyeceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments