Rüyada kendini yüksekte olduğunu görmek

Rüyada kendini yüksekte olduğunu görmek yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, şifa bulacağına, kötü günler görüleceğine, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine, bir şeyden sorumlu tutulduğuna, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, daha kötü günler yaşayacağına, kısmetin yaşanacak olan kötü bir olay yüzünden tamamen kapanacağına işarettir.

Rüyada kendini yüksekte olduğunu gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınız, akrabanız ya da komşunuzla anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.

Rüyada kendini yüksekte olduğunu görmek eşiyle bazı konularda ters düşeceğine, kendine olan güvenini yitireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendini yerden yüksekte görmek sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada kendini yüksekte görmek diyanet kendisini ailesine vereceğine, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına rivayet eder.

Rüyada kendini yüksekte görmek ne demek tüm olumsuz elektriğinden arınacağına, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüksekte olduğunu görmek gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, her zaman haklının yanında olacağına delalet etmektedir.

Rüyada evin yüksekte olduğunu görmek gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına, kardeşiyle arasındaki sıkı muhabbetin bozulacağına delalet eder.

Rüyada yüksekte kendini görmek hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine, moralin bozulacağına, sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendini yüksekte görmek nedir hayal kırıklığı yaşayacağına ve aynı zamanda zarar edeceğine, takdir edileceği işler yapacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments