Rüyada kitabın ıslanması

Rüyada kitabın ıslanması düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, isyan edeceğine, çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, güzel bir evlilik yaşanacağına, sorunlu bir dönem geçirileceğine, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, istediği ve hayal ettiği şeylere ulaşmak için gösterdiği çabanın gün geçtikçe boşa çıkacağına, bereketinin kesilmeyeceğine ve İslami olarak da allah’ın takdir ettiği, iman gücü yüksek kulları arasında olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kitabın ıslanması gördüyseniz:

  • İçindeki suların duvarları yıkması için barajın sadece bir bardak suya ihtiyacı kalmış olabilir.

Rüyada kitabın ıslanması maddi sıkıntılardan kurtulup, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine işaret eder.

Rüyada kitabın yandığını görmek bolluk ve bereket geçireceğine, onunla yaşamını birleştireceğine, hayaline kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kitabın kaybolması yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına inanılır.

Rüyada kitabın yanması eğer bu durum başarılı olursa rüya sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına ve çok büyük bir huzura erileceğine, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına işarettir.

Rüyada kitabın parçalanması daha doğru karar verebilmesi için ona yardımcı olacağına, çok büyük ve çok derin değişiklikler yaparak tüm eş, dost ve akrabaların şaşırtılacağına yorulur.

Rüyada kitabın yırtıldığını görmek sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, üst üste birçok sorun yaşanacağına işaret eder.

Rüyada kitabın arasında para bulmak sevgiyi kaybederek ömür boyu pişman olacağına, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına işarettir.

Rüyada kitabın yırtılması sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments