Rüyada kocanın üzerine boşaldığını görmek

Rüyada kocanın üzerine boşaldığını görmek farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, işlerin de hafifleyeceğine, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, yazgısının güzelleşeceğine, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, tekin olmayan işlere girileceğine, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, kendisi paralayacağına, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına alamet eder.

Rüyada kocanın üzerine boşaldığını gördüyseniz:

  • Uzlaşmaya niyetli olmamanız ya da geri adım atmamanız durumunda duygusal sorunlar meydana gelebilir.

Rüyada kocanın üzerine boşaldığını görmek başarılı bir insan olacağına, bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski kocanın boşaldığını görmek kişinin kendi başının çaresine bakacağına, yeni mallara kavuşacağına, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada erkeğin üzerine boşaldığını görmek dileklerin sorunsuzca yerine geleceği, işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına, emeklerinin boşa gideceğine işarettir.

Rüyada kocanın üstüne boşaldığını görmek uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya, rahatın ve huzurun yerine geleceğine inanılır.

Rüyada üzerine boşaldığını görmek işinize ve hanenize bereket geleceğine, rahata ereceğine ve geniş geniş yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin üzerine boşaldığını görmek sorunların yeni sorunlar doğuracağına, kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada kocanın boşaldığını görmek işlerini yoluna koymayı başaracağına, niyetlendiği işlere gireceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına delalettir.

Rüyada kadının üzerine boşaldığını görmek yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, bedeninin şifaya kavuşacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.