Rüyada kocasını sevmemek

Rüyada kocasını sevmemek resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine, iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kocasını sevmemek gördüyseniz:

  • Ne kadar azını hayal ederseniz o kadar fazla şey elde edebilirsiniz.

Rüyada kocasını boğazlamak işlerin yoluna gireceğine, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, en yüksek makamlara oturacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine rivayet eder.

Rüyada kocasını özlemek kısmetinin ve şansının kapanacağına, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına tabir olunur.

Rüyada kocasını sevmemek yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, kişinin kendi kendini itibardan düşürmesine rivayet eder.

Rüyada kocasını kaybetmek dualarının karşılığını alacağına ve kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, sivrilmek istese de uygun şartları elde edemeyeceğine işarettir.

Rüyada küs kocasını görmek gözyaşı dökeceğine, mutlu olacağı mesajlar geleceğine ve hayatında dönüm noktası olabilecek güzel gelişmeler olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kocasını tanımamak planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, malından ve parasından olacağına, zor günler geçireceğine yorulur.

Rüyada kocasını evlendirmek kişinin herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada kocasını hasta aksiliklerin ortadan kalkacağına, hayırlı bir erkek ile evleneceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments