Rüyada kol saatin bozulması

Rüyada kol saatin bozulması üzüntülerin son bulacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına, uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına, sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada kol saatin bozulması gördüyseniz:

  • Duygusal problemleri hızla çözmek daha kolay olabilir.

Rüyada kol saatin bozulması kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, hayırlı insanlar ile tanışılacağına delalet eder.

Rüyada saatin kaybolması sıkıntı yaratan ve zor durumlara düşmeye sebep olan insanların uzaklaştırılacağına, maddi açıdan sıkıntı duyulacağına alamet eder.

Rüyada saatin düşmesi işlerinin yoluna gireceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, çok zor durumlara düşeceğine, attığı her adımda zarara uğrayacağına delalettir.

Rüyada kol saatin kaybolması başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına delalet eder.

Rüyada saatin kopması kişinin maddi olarak kayba uğrayacağına, sorunların bu sayede çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada saatin parçalanması iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına, hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada saatin çatlaması hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine ve rüya sahibinin, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, başarıya giden yolunun aydınlık olacağına işaret eder.

Rüyada kol saatin pilinin bitmesi kazançlı çalışmalar yapılacağına, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments