Rüyada kolluk görmek

Rüyada kolluk görmek kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına, attığı bu adım sayesinde işlerinin birçok insanın dikkatini çekeceğine, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, aralarındaki iletişimin bozulacağına, anlaşmazlıkların baş göstereceğine, edilen duaların kabul olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kolluk gördüyseniz:

  • Ani kararlar veya acele hareketler kayıplara neden olabilir.

Rüyada kolluk görmek sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, atılan adımlar sayesinde kaybedilen kazancın, mal ve mülkün telafi edileceğine alamet eder.

Rüyada altın kolluk görmek üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kolluk kuvveti görmek emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, daha varlıklı kimse olmak için inancını hiçe sayacağına işaret eder.

Rüyada siyah kolluk görmek zararların telafi edileceğine, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, neşeli zamanların yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kolluk kuvvetlerinden kaçmak ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kolluk bir sebeple rüya sahibinin adım atarken çok dikkat etmesi gerektiğine, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, bu durumdan kurtulmak için iş konusunda deneyimli birisinden yardım alması gerektiğine yoksa daha kötü durumlar ile karşılaşacağına, çok iyi bir çevreye sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada kolluk takmak de geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine, uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments