Rüyada komşudan pirinç almak

Rüyada komşudan pirinç almak buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına, kariyerinde adım adım ilerlediğine ve çok büyük başarılar kazanıp zengin olacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, verilen  sözlerin tutulacağına, yaşadığı yokluğun biteceğine, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine işaret etmektedir.

Rüyada komşudan pirinç almak gördüyseniz:

  • İşinizi veya duygusal hayatınızı ilgilendiren ilişkilerinizde sıkıntılar yaşanabilir.

Rüyada komşudan pirinç almak iş ve alışverişinde durgunluk olacağına, inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada komşudan pirinç istemek değer göreceğine, herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, takdir edilip her konuda destek göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada pirinç tarlasında pirinç toplamak bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına işarettir.

Rüyada komşudan yağ almak başına gelen kötü olaylardan ötürü yıpranacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine ve refah içinde yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada komşudan süt istemek o işten ekmek yiyeceğine, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine rivayet eder.

Rüyada komşudan tuz almak rüya sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, ticaretinin hızlanacağına, rızkının genişleyeceğine tabir olunur.

Rüyada komşudan su içmek elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine, üzüleceğine, masrafların altında kalacağına yorulur.

Rüyada komşudan çiğ et almak özgüveninin yerine geleceğine, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.