Rüyada konuşmadığı insanla konuşmak

Rüyada konuşmadığı insanla konuşmak bir sebeple kendisini çok üzeceğine, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına, çekilen zahmetin çoğalacağına, sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, çaresizliğinin büyüyeceğine, zahmetinin çoğalacağına, istediği ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zaman içinde elde edeceğine, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada konuşmadığı insanla konuşmak gördüyseniz:

  • Bazı plan, kişi ya da konular hakkında fikirlerinizi dile getirmeniz faydalı olabilir.

Rüyada konuşmadığı insanla konuşmak sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine yorulur.

Rüyada konuşmadığı babasını görmek çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, muradına ermesine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada konuşmadığı akrabayı görmek makbul olmayan işler yapacağına, çok önemli bir sağlık sorunu olmadığı için kısa sürede ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada konuşmadığı biriyle tartışmak yalnız kalmak isteyeceğine, elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada konuşmadığı kişiyi görmek kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine ve yakın zaman içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüyada konuşmadığı birinin elini öpmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine işarettir.

Rüyada konuşmadığı biriyle kavga etmek hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine, fakirleşeceğine, bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına işarettir.

Rüyada hiç konuşmadığı biriyle konuşmak yol arkadaşlığı yapılan biri ile yüklü kazanç elde edileceğine, hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments