Rüyada köpekten korunmak

Rüyada köpekten korunmak beklenen mirasın alınacağına, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, sonunda maddi zarara gireceğine, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, işlerinin açılacağına, hayatının yoluna gireceğine işarettir.

Rüyada köpekten korunmak gördüyseniz:

  • Verdiğiniz sözleri tutmamanız veya sözlerinizin arkasında durmamanız sorun yaratabilir.

Rüyada köpekten bahsetmek maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine, kimden akıl soracağına yorulur.

Rüyada köpekten kurtarmak kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine yorulur.

Rüyada köpekten korunmak kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacaklarına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada köpekten çok korkmak dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine yorulur.

Rüyada köpekten süt gelmesi üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına ve kendisini seven kimseleri üzeceğine, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına delalet eder.

Rüyada köpekten kaçmamak yeni bir birlikteliğe başlanacağına, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına tabir olunur.

Rüyada kedi ve köpekten korkmak kendisini üzen şeylerin sona ereceğine, maddi olarak epey kayıp verileceğine yorulur.

Rüyada büyük köpekten korkmak kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda bulacağına, kayıplarını yerine koyması için uzun zamanlar geçeceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments