Rüyada koyunun kafa atması

Rüyada koyunun kafa atması parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine, yine de lükslerinden feragat etmeyeceğine, sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına, sıkıntılı bir karar vermek zorunda kalınacağına, gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına, onunla geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, iş hayatında karşısına çıkacak bazı sorunlar yüzünden işinden olacağına, böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine ve sevdiği kişileri de yanına alarak çok başarılı işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada koyunun kafa atması gördüyseniz:

  • Evliyseniz evinizde bir mutluluk yaşamanız, eşinizin sizi mutlu edecek birşey yapması mümkündür.

Rüyada koyunun kafa atması hayatının kendisini tatmin edecek kadar güzel ve hayırlı geçeceğine, kaderinin yüzüne güleceğine ve herşeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına rivayet eder.

Rüyada koyunun kafa attığını görmek zor zamanların ve sorunların geride kalacağına, deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine, çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada koyunun doğurması kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına, sıkıntıların bu sayede aşılacağına, dertlerin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada koyunun sarılması çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine, bunların devlet kapılarından geçeceğine alamet eder.

Rüyada koyunun uçması zorlukların yakın zaman içinde biteceğine, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölü koyunun dirilmesi onları okula göndereceğine, insanların takdirini kazanacağına, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, borçların hafifleyeceğine alamet eder.

Rüyada koyunun canlanması elinin bollaşacağına, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine, aklındaki planları, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına işarettir.

Rüyada koyunun atlaması maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments